WRÓBELKI REPREZENTOWAŁY PRZEDSZKOLE W IV MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM PRZEGLĄDZIE TAŃCÓW I PRZYŚPIEWEK LUDOWYCH

Najstarsza grupa przedszkolna Wróbelki wzięła udział w IV Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Tańców i Przyśpiewek Ludowych organizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 36 w Rzeszowie. W związku z tym dzieci wraz z panami udały się do Młodzieżowego Domy Kultury przy ulicy Osmeckiego na występ.  Dzieci ubrane w piękne stroje ludowe zaprezentowały taniec śląski „Klepok Owczareczek”. Niesamowity występ został nagrodzony gromkimi brawami. Po występie na dzieci czekały niespodzianki, dyplomy oraz słodki poczęstunek. Celem przeglądu było ocalenie od zapomnienia i promocja polskich piosenek, pieśni, przyśpiewek oraz tańców ludowych. Naszym przedszkolakom składamy ogromne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.